Obstarávanie

Učebné zdravotné pomôcky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 651,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 875,83
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33196000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
sada
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

starostlivosť o pacienta

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. model na nácvik do centrálneho venózneho prístupu, odstránenie tenzného pneumothoraxu, nácvik intubácie, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 2. model na nácvik postupov pri ošetrovaní po tracheotómii, zavádzaní nazogastrických, vyživovacích sond, gastrickej laváže a gaváže, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 3. Little Family Pack sada 3 troch typov modelov Little Anne Q-CPR, Little Junior Q-CPR, Baby Anne na výučbu základov resuscitácie, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 4. Skillguide (nový typ) pre modely Resusci Anne Q-CPR a Resusci Baby Q-CPR, Little Anne Q-CPR, Little Junior Q-CPR, Resusci Junior Q-CPR. Vyhodnocuje: • Hĺbku kompresií, • Frekvenciu kompresií, • Neúplné uvoľnenie hrudníka, • Objem ventilácie atď., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. AT Kelly Torso-model, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 2. NG Tube & Trach Care Trainer - ošetrovateľský model, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 3. Little Family Pack na výučbu základov resuscitácie, Jednotka: sada, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 4. Skillguide, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
UNOTECH, spol. s r.o. 1 4 651,00 20% EUR 19. September 2019 266018

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×