Obstarávanie

Automobil trojnápravový so sypacou nadstavbou s nosnosťou 8 t a radlicou


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
221 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
183 208,33
Zaplatené:
82.89%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34144420-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Radlica musí byť uchytená na prednú upínaciu dosku DIN, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Hydraulické natáčanie, zdvíhanie a klesanie radlice ovládané z kabíny vodiča, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Farba radlice, Hodnota / charakteristika: RAL2011

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Rok výroby, Jednotka: rok, Minimum: 2019, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Celková šírka radlice, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 3200, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Pracovná šírka radlice, Jednotka: mm, Minimum: 2760, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Celková výška radlice s britom, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 1150, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hlavný gumený brit s hrúbkou, Jednotka: mm, Minimum: 40, Maximum: 50, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Pozičné osvetlenie radlice, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Výškovo nastaviteľné oporné kolesá, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Hydraulické natáčanie radlice, Jednotka: °, Minimum: 30, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
HYCA s.r.o. 3 219 850,00 20% EUR 9. August 2019 264217

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×