Obstarávanie

Dodávka a pokládka kobercov - oblasť Stred


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Sociálna poisťovňa, ústredie
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
70 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
33 990,83
Zaplatené:
48.21%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39531000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
cena celkom
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Dodanie 4 ks metrážnych záťažových kobercov s rozmermi 5,3 m x 3,3 m (celkom 70 m2 koberca). Súčasťou dodávky je doprava a vykládka na určené miesto objednávateľom.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: rozmery kobercov v m: 5,3x3,3; 5,3x3,3; 5,3x3,3; 5,3x3,3; (celkom 70 m2), Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Metrážny záťažový koberec - špecifikácia:, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: farba koberca, Hodnota / charakteristika: vyberie objednávateľ po uzavretí zmluvy zo vzorkovníka dodávateľa; Technické vlastnosti: trieda záťaže, Hodnota / charakteristika: 32; Technické vlastnosti: materiál, Hodnota / charakteristika: polyamid, polypropylén, polyolefin (tepelne upravený polypropylén); Technické vlastnosti: podklad, Hodnota / charakteristika: AB (FusionBac); Technické vlastnosti: typ, Hodnota / charakteristika: uzlíkový (slučkový); Technické vlastnosti: váha vlasu, Hodnota / charakteristika: min. 650 g/m2; Technické vlastnosti: celková váha, Hodnota / charakteristika: min. 1 870 g/m2; Technické vlastnosti: výška vlasu, Hodnota / charakteristika: min. 3 mm; Technické vlastnosti: celková výška vlasu, Hodnota / charakteristika: min. 5,5 mm; Technické vlastnosti: reakcia na oheň, Hodnota / charakteristika: Cfl-s1; Technické vlastnosti: norma, Hodnota / charakteristika: EN 1307

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: dodanie 4 ks kobercov s celkovou plochou, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 70

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
JUTEX - Contract, s.r.o. 10 40 789,00 20% EUR 3. Máj 2019 252482

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×