Obstarávanie

oprava poškodených podlahových krytín


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
12 109,06
Konečná suma(Bez DPH):
8 333,33
Zaplatené:
68.81%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44112230-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

V objekte administratívnej budove je nutné odstrániť poškodené koberce a vymeniť ich za nové linoleum hrúbky 2,5 mm s nášlapnou vrstvou 0,8 mm. Pričom v suteréne budovy boli koberce poškodené v dôsledku zatopenia.; Súčasťou dodania je doprava aj montáž, ktorá pozostáva zo strhnutia starej krytiny, čistenia podkladu, vysávania, vyrovnania podkladu, pokládky a lepenia linolea, dodania a montáže líšt, likvidácie starej podlahovej krytiny.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: odstránenie povlakových podláh lepených s podložkou, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 354,510; Technické vlastnosti: lepenie povlakových podláh plastových pásov, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 354,510; Technické vlastnosti: Podlahovina PVC hr. 2,5 mm, nášlap. vrstva 0,8mm, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 390,00; Technické vlastnosti: lepenie podlahových soklíkov alebo líšt z mäkčených plastov, Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 321,00; Technické vlastnosti: profil z mäkčeného PVC - lišta, Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 321,00; Technické vlastnosti: vyrovnanie podkladu samonivelačnou stierkou hr. 3 mm, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 354,510; Technické vlastnosti: Presun hmôt, odvoz odpadu a uloženie na skládku, Jednotka: súbor, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1,000

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
JUTEX - Contract, s.r.o. 2 10 000,00 20% EUR 28. Jún 2018 166512

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×