Obstarávanie

Laboratórne pipety a príslušenstvo, skúmavky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
450,00
Konečná suma(Bez DPH):
219,00
Zaplatené:
48.66%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38437000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. Pipeta slúžiaca na výskumné účely s vysokou presnosťou, ľahkým ovládaním, nasadzovaním aj zhadzovaním originálnych špičiek. Po odbere príslušnej vzorky pipetou bude daná do Eppendorfských skúmaviek, ktoré sa uskladnia do kryo-krabičiek za účelom zmrazenia vzorky.; 2. Pipeta: ergonomická, nízka hmotnosť, vysoká presnosť, filter na ochranu proti vniknutiu kvapaliny do tela pipety, ľahko nastaviteľný objem krokovým počítadlom, objem 20-200 mikrolitrov; 3. Originálne pipetovacie špičky k požadovanej pipete v objeme od 2 do 200 mikrolitrov (min. 20, max. 500 mikrolitrov); 4. Eppendorfské skúmavky: objem 1,5-2 ml, štandardné, nesterilné, mikrocentrifugačné, prirodzenej farby; 5. Kryo-krabičky: plastové, farebné (2xčervená, 2xmodrá, zelená), 81-miestne, s pevnou mriežkou, s vrchnákom, rozmery - (š x h x v): 133 x 133 x 54 mm

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Mechanická nastaviteľná 1-kanálová pipeta, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Originálne pipetovacie špičky, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1500; Technické vlastnosti: Eppendorfské skúmavky 1,5 -2 ml, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500; Technické vlastnosti: Kryo-krabičky na skúmavky 1,5-2 ml farebné, 81-miestne, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Mikrochem Trade, spol. s r.o. 2 219,00 0% EUR 6. September 2018 164775

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×