Obstarávanie

Komunálne vozidlo 4x4 s ramenovým nosičom kontajnerov


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Sečovce
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
146 280,00
Konečná suma(Bez DPH):
101 263,89
Zaplatené:
69.22%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34134200-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kus
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nadstavba pevne namontovaná na podvozok komunálneho vozidla 4x4

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: ramenový nosič kontajnerov, Hodnota / charakteristika: nadstavba pevne namontovaná na podvozok; Technické vlastnosti: ramenový nosič kontajnerov, Hodnota / charakteristika: nový, nepoužívaný, rok výroby 2018; Technické vlastnosti: vysokopevnostné reťaze na uchytenie kontajnera so skracovačmi typ H, Hodnota / charakteristika: vyžaduje sa; Technické vlastnosti: zadné dvojhákové zaisťovanie, Hodnota / charakteristika: vyžaduje sa; Technické vlastnosti: skrinka na náradie, Hodnota / charakteristika: vyžaduje sa; Technické vlastnosti: farebné vyhotovenie nadstavby v odtieni oranžová RAL 2011, Hodnota / charakteristika: vyžaduje sa

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Ramenový nosič kontajnerov, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: konštrukčná nosnosť - zasunuté ramená, Jednotka: kg, Minimum: 12000, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: konštrukčná nosnosť - vysunuté ramená, Jednotka: kg, Minimum: 7500, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: dĺžka výsuvu ramien, Jednotka: mm, Minimum: 1200, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
REDOX, s.r.o. 2 121 516,67 20% EUR 25. Júl 2018 163463

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×