Obstarávanie

Komunálne vozidlo 4x4 s ramenovým nosičom kontajnerov


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Sečovce
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
146 280,00
Konečná suma(Bez DPH):
101 263,89
Zaplatené:
69.22%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34134200-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kus
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nadstavba pevne namontovaná na podvozok komunálneho vozidla 4x4

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: ramenový nosič kontajnerov, Hodnota / charakteristika: nadstavba pevne namontovaná na podvozok; Technické vlastnosti: ramenový nosič kontajnerov, Hodnota / charakteristika: nový, nepoužívaný, rok výroby 2018; Technické vlastnosti: vysokopevnostné reťaze na uchytenie kontajnera so skracovačmi typ H, Hodnota / charakteristika: vyžaduje sa; Technické vlastnosti: zadné dvojhákové zaisťovanie, Hodnota / charakteristika: vyžaduje sa; Technické vlastnosti: skrinka na náradie, Hodnota / charakteristika: vyžaduje sa; Technické vlastnosti: farebné vyhotovenie nadstavby v odtieni oranžová RAL 2011, Hodnota / charakteristika: vyžaduje sa

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Ramenový nosič kontajnerov, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: konštrukčná nosnosť - zasunuté ramená, Jednotka: kg, Minimum: 12000, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: konštrukčná nosnosť - vysunuté ramená, Jednotka: kg, Minimum: 7500, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: dĺžka výsuvu ramien, Jednotka: mm, Minimum: 1200, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
REDOX, s.r.o. 2 121 516,67 20% EUR 25. Júl 2018 163463

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×