Obstarávanie

Stolný pH meter


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 271,00
Konečná suma(Bez DPH):
680,55
Zaplatené:
53.54%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38416000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
sada
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Dodávkaj vrátane balenia, dopravy, vyloženia v mieste plnenia, záruky a všetkých nákladov potrebných na realizáciu zákazky.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: - prístroj s podsvieteným grafickým čiernobielym displejom, Hodnota / charakteristika: - 1 až 5 bodová automatická kalibrácia a funkcia Auto-read, pre stabilné a reprodukovateľné výsledky; Technické vlastnosti: - pamäť na 10 kalibračných záznamov, automatická alebo manuálna teplotná kompenzácia, Hodnota / charakteristika: - CMC (kontrola a indikácia, či je meraná hodnota v rozsahu, na ktorý bol prístrojkalibrovaný); Technické vlastnosti: - pamäť až na 500 manuálnych a 5000 automatických záznamov meraní (podľa GLP protokolu), Hodnota / charakteristika: - výstup dát cez Mini USB-B rozhranie, export dát v *.csv formáte; Technické vlastnosti: - napájanie sieťovým adaptérom alebo batériami, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: pH:, Hodnota / charakteristika: -2,0 ... +20,0 / ±0,1; Technické vlastnosti: pH:, Hodnota / charakteristika: -2,00 ... +20,00 / ±0,01; Technické vlastnosti: pH:, Hodnota / charakteristika: -2,000 ... +19,999 / ±0,005; Technické vlastnosti: mV:, Hodnota / charakteristika: ±1200.0 / ±0,3; Technické vlastnosti: mV:, Hodnota / charakteristika: ±2500 / ±1; Technické vlastnosti: Teplota:, Hodnota / charakteristika: -5,0 ... +105,0°C / ±0,1 K; Technické vlastnosti: Tepl. kompenzácia:, Hodnota / charakteristika: auto (tepl.čidlo alebo elektróda s čidlom); Technické vlastnosti: Záruka:, Hodnota / charakteristika: minimálne 24 mesiacov

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Stolný pH meter SI Analytics, Lab 865 alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 4 816,67 20% EUR 30. Júl 2018 162488

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×