Obstarávanie

Technologické vybavenie zberného dvora - technológia


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Obec Bohunice
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
144 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
99 986,10
Zaplatené:
69.43%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
16700000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celkom
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Štiepkovač

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Vlastnosti a parametre, Hodnota / charakteristika: zapojenie do zadných ramien traktora; Technické vlastnosti: Vlastnosti a parametre, Hodnota / charakteristika: pohon kardanom na 540 ot/min; Technické vlastnosti: Vlastnosti a parametre, Hodnota / charakteristika: priemer drveného materiálu min. 160 mm; Technické vlastnosti: Vlastnosti a parametre, Hodnota / charakteristika: rotor - nôž; Technické vlastnosti: Vlastnosti a parametre, Hodnota / charakteristika: počet nožov na rotore min. 2 ks; Technické vlastnosti: Vlastnosti a parametre, Hodnota / charakteristika: počet proti nožov min. 1 ks; Technické vlastnosti: Vlastnosti a parametre, Hodnota / charakteristika: rozmer vstupného drviaceho otvoru min 160x230 mm; Technické vlastnosti: Vlastnosti a parametre, Hodnota / charakteristika: výkon práce min. 2,0 t/hod; Technické vlastnosti: Vlastnosti a parametre, Hodnota / charakteristika: pohon rotora od PTO - remeň s prevodovkou; Technické vlastnosti: Vlastnosti a parametre, Hodnota / charakteristika: vkladacia násypka o rozmere min. 1300x750 mm; Technické vlastnosti: Vlastnosti a parametre, Hodnota / charakteristika: výška spodnej hrany násypky od zeme max.750 mm; Technické vlastnosti: Vlastnosti a parametre, Hodnota / charakteristika: podávací vrchný a spodný kovový ozubený valec - pohon hydromotorom; Technické vlastnosti: Vlastnosti a parametre, Hodnota / charakteristika: systém na sledovanie otáčok PTO; Technické vlastnosti: Vlastnosti a parametre, Hodnota / charakteristika: min. systém ochrany proti preťaženiu; Technické vlastnosti: Vlastnosti a parametre, Hodnota / charakteristika: nastavenie citlivosti systému proti preťaženiu v min.2 stupňoch; Technické vlastnosti: Vlastnosti a parametre, Hodnota / charakteristika: komín na vyfukovanie - otočný o min. 270 stupňov; Technické vlastnosti: Vlastnosti a parametre, Hodnota / charakteristika: nastaviteľná klapka na komíne; Technické vlastnosti: Vlastnosti a parametre, Hodnota / charakteristika: vyfukovacia výška komína od zeme min. 240 cm; Technické vlastnosti: Vlastnosti a parametre, Hodnota / charakteristika: centrálny systém mazania ložísk; Technické vlastnosti: Vlastnosti a parametre, Hodnota / charakteristika: systém ochrany obsluhy s prepadovým ochranným rámom; Technické vlastnosti: Vlastnosti a parametre, Hodnota / charakteristika: zadná svetelná rampa

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Šiepkovač, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
AGROSERVIS spol. s r.o. 3 119 983,33 20% EUR 24. Apríl 2018 159239

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×