Obstarávanie

Výrub a orezávanie stromov


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
IUVENTA
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 210,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 599,00
Zaplatené:
72.35%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
77211500-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
8.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Výrub a orezanie   stromov, zasahujúcich do strechy a opláštenia budovy s odvozom napílenej organickej hmoty a vyčistenie okolia.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: VÝRUB -borovica čierna (pinus nigra), obvod  kmeňa 93 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: VÝRUB - borovica hladká (pinus strobus), obvod kmeňa 39 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: VÝRUB - agát biely (robinia pseudoacacia), obvod kmeňa 196 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: REZ (obmedziť kontakt so strechou a opláštením budovy) - 3x agát biely, 2 x topoľ čierny., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Stebel Tek s.r.o. 6 1 599,00 0% EUR 28. Marec 2018 157804

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×