Obstarávanie

Oranžová LED svetelná rampa


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 666,66
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31527260-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
4.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Oranžová LED svetelná rampa na motorové vozidlá

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Napájacie napätie, Hodnota / charakteristika: 12-24V; Technické vlastnosti: Výkon, Hodnota / charakteristika: 127W; Technické vlastnosti: Svetelný zdroj, Hodnota / charakteristika: 164 x vysokosvietivé SMD LED; Technické vlastnosti: Rôzne varianty režimov výstražného blikania, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Homologácia, Hodnota / charakteristika: ECE R10, R65; Technické vlastnosti: Rozmery, Hodnota / charakteristika: 1149x305x121mm; Technické vlastnosti: Vodotesný, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Uchytenie na skrutky, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Dĺžka kábla na napájanie, Hodnota / charakteristika: 1 meter bez koncovky

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
TVRDEX, s.r.o. 1 2 000,00 20% EUR 1. Február 2018 154890

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×