Obstarávanie

Chemikálie na bunkové kultúry


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 006,00
Konečná suma(Bez DPH):
605,00
Zaplatené:
60.13%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33696500-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

-    Fetal Bovine Serum (Europe) - 500ml - 3 kusy; -    DMEM Low Glucose w/ Stable Glutamine w/ Sodium Pyruvate - 500ml - 10 ks; -    RPMI 1640 w/ stable Glutamine - 500ml - 6 ks; -    Dulbecco's Phosphate Buffered Saline w/ Calcium w/ Magnesium - 500ml - 10 ks; -    HBSS w/o Calcium w/o Magnesium w/o Sodium Bicarbonate w/o Phenol Red - 500ml - 3 ks; -    HBSS w/ Calcium w/ Magnesium w/ Sodium Bicarbonate w/ Phenol Red - 500ml - 3 ks; -    Antibiotic-Antimycotic 100X - 20ml - 2 ks; -    Gentamicin Sulfate 50 mg/ml - 100ml - 1 kus; -    Trypsin-EDTA 1X in PBS w/o Calcium w/o Magnesium w/o Phenol Red - 100ml - 10 ks

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BIOTECH s.r.o. 3 605,00 0% EUR 17. Január 2018 154149

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×