Obstarávanie

Spotrebný materiál pre PCR amplifikácie, spotrebné plasty, stojany do mrazničky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Botanický ústav Slovenskej akadémie vied
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 920,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 412,50
Zaplatené:
69.35%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
19520000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
sada
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

spotrebné plasty, stojany do mrazničky, z dôvodu kompatibility plastových výrobkov neakceptujeme ekvivalent

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Filtered pipet tips; 0.2-10 μL, universal fit racked pipet tips, natural, sterile, 96 tips/rack, 960 tips/case, Hodnota / charakteristika: 0.2-10 μL, universal fit racked pipet tips, natural, sterile, 96 tips/rack, 960 tips/case, kompatibilné s pipetami Eppendorf Research +; Technické vlastnosti: Stojan do mrazničky pre boxy, Hodnota / charakteristika: rozmery (W x D x H): 138 x 138 x 399mm, vhodné aj do mrazničky na -80°C, vhodné pre boxy do výšky 75mm; Technické vlastnosti: Boxy pre skladovanie vzoriek, Hodnota / charakteristika: boxy pre skladovanie vzoriek, výška 75 mm, kompatibilné s dodávanými stojanmi, vhodné aj do mrazničky na -80°C; Technické vlastnosti: Finnpipette® pipette tips; Finntip 10, non-sterile, Hodnota / charakteristika: balenie nesterilných špičiek Finnpipette 10, kompatibilné s pipetami Eppendorf Research+; Technické vlastnosti: ALPHA vertical rack 50, for 8 boxes up to 136x136x53 mm, Hodnota / charakteristika: skladovací systém pre vzorky, rozmery 136x136x53 mm

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Filtered pipet tips; 0.2-10 μL, universal fit racked pipet tips, natural, sterile, 96 tips/rack, 960 tips/case, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Stojan do mrazničky pre boxy, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Boxy pre skladovanie vzoriek, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25; Technické vlastnosti: Finnpipette® pipette tips; Finntip 10, non-sterile, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: ALPHA vertical rack 50, for 8 boxes up to 136x136x53 mm, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BIOTECH s.r.o. 1 4 095,00 20% EUR 13. November 2017 150006

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×