Obstarávanie

Polarizačný mikroskop


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
10 655,00
Konečná suma(Bez DPH):
8 879,16
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38515100-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Polarizačný mikroskop plne kompatibilný s  už obstaraným príslušenstvom k mikroskopu Olympus BX-51M (revolverový nosič objektívov s objektívmi Olympus s dlhou pracovnou vzdialenosťou pre termokrymetrický stolček Linkam).; BX53F2  - Telo mikroskopu    - 1 ks; U-LHLEDC100 LED -  Svetelný zdroj- 1 ks; 46S-LBA4  -  Farebný filter - 1 ks; BX3-ARM – Rameno mikroskopu - 1 ks; UYCP POWER CORD - Sieťový kábel - 1 ks; U-SC3-8 - Swing-out kondenzor - 1 ks; U-POT – polarizátor    - 1 ks; U-AN360P – analyzátor - 1 ks; U-OPA - adapter pre analyzátor- 1 ks; U-TR30-2-2 – trinokulárny tubus - 1 ks; WHN10x-1-7  - okuláre - 2 ks; U-SRG-2  - rotačný stolček- 1 ks; U-FMP – držiak vzoriek - 1 ks; SU-CA  -  adapter pre Canon fotoaparat - 1 ks; QuickPHOTO CAMERA 3.1 – software - 1 ks; DUST COVER 018 - kryt mikroskopu - 1 ks

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ZENA-R Slovakia, s.r.o. 1 10 655,00 20% EUR 27. Október 2017 148637

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×