Obstarávanie

Drôt viazací poplastovaný, kliešte pre plotové svorky, svorky, králičie pletivo poplastované


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
115,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
16160000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Počet uzavretých zmlúv:
0

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Drôt viazací poplastovaný, Hodnota / charakteristika: 1,4/50 m na pritiahnutie štvorhranného pletiva k plotovému stĺpiku a kanpínaciemu drôtu; Technické vlastnosti: 2. Kliešte pre plotové svorky, Hodnota / charakteristika: Na prichytenie štvorhranného pletiva k napínaciemu drôtu; Technické vlastnosti: 3. Svorky Zn + Pvc, Hodnota / charakteristika: Plotové poplastované svorky, v balení 1000 ks vhodné na prichytenie štvorhranného poplastovaného pletiva k napínaciemu drôtu.; Technické vlastnosti: 4. Králičie pletivo poplastované, Hodnota / charakteristika: Králičie poplastované pletivo 13 mm ako ochrana pred obhrýzaním stromov a kríkov, povrchová úprava: poplastované, pozinkové, farba: zelená, priemer drôtu: 1,0 mm, balenie: roľa 25m, výška 1000 mm.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Drôt viazací poplastovaný, Jednotka: zvitok, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Kliešte pre plotové svorky, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Svorky Zn + Pvc, Jednotka: balenie (1000 ks), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Králičie pletivo poplastované, Jednotka: balenie (roľa 25 m), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×