Obstarávanie

Vortex s príslušenstvom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
374,68
Konečná suma(Bez DPH):
260,19
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42931100-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
bal
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Prístroje slúžia na premiešavanie vzoriek.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Vortex mixér na miešanie skúmaviek - vyhotovenie a materiál:, Hodnota / charakteristika: na klasické sklenené skúmavky s objemom do 50 ml; centrifugačné rúrky a mikrotuby; horné puzdro je PP a povrch skúmavky je vyrobený z inertného TPU plastu; spodná časť je pokovovaný zinkový odliatok; Technické vlastnosti: Pohyb miešania:, Hodnota / charakteristika: orbital; Technické vlastnosti: Súčasť dodávky:, Hodnota / charakteristika: sada 12 V napájacieho zdroja; Technické vlastnosti: 2. Pestle motor:, Hodnota / charakteristika: bezšnúrový motor na miešanie peliet; Technické vlastnosti: Vysoká rýchlosť motora pre rýchlu homogenizáciu:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Príslušenstvo:, Hodnota / charakteristika: na jednorazové štetce, mikrotrubičky

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Vortex mixér, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 1.1 Priemer orbitu:, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4,5; Technické vlastnosti: 1.2 Rozsah otáčok:, Jednotka: min-1, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2800 fixed; Technické vlastnosti: 1.3 Max. kapacity:, Jednotka: ml, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50; Technické vlastnosti: 1.4 Motor input/output:, Jednotka: W, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1,2/0,8; Technické vlastnosti: 1.5 Ø×H , Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100x70; Technické vlastnosti: 1.6 Hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 0,55, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 2. Pestle motor:, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 3. Náhradný pestle adaptér na paličky:, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 312,23 20% EUR 2. Október 2017 146658

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×