Obstarávanie

Operačná pamäť


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav normálnej a patologickej fyziológie Slovenskej akadémie vied
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
309,00
Konečná suma(Bez DPH):
195,83
Zaplatené:
63.37%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30234000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
balenie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1) Operačná pamäť  Kingston 32GB KIT DDR3 2400MHz CL11 HyperX Savage Series, pre pre počítač, vyhotovenie DIMM-operačná pamäť 4x8GB, PC3-19200, XMP, napätie 1,65V.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Typ pamäte, Hodnota / charakteristika: DDR3; Technické vlastnosti: Kapacita pamäte, Hodnota / charakteristika: minimálne 32 GB; Technické vlastnosti: Počet modulov v balení, Hodnota / charakteristika: 4 ks; Technické vlastnosti: Kit vhodný pre, Hodnota / charakteristika: Quand-channel; Technické vlastnosti: Frekvencia pamäte, Hodnota / charakteristika: 2400 MHz; Technické vlastnosti: Časovanie, Hodnota / charakteristika: CL 11; Technické vlastnosti: Napätie, Hodnota / charakteristika: 1,65 V; Technické vlastnosti: Ďalšie vlastnosti, Hodnota / charakteristika: pasívny chladič, XMP

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1) Operačná pamäť Kingston 32GB KIT DDr3 2400MHz CL11 HyperX Savage Series, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
SERVISUJEM, s. r. o. 4 235,00 20% EUR 20. September 2017 145840

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×