Obstarávanie

Mechanická nastaviteľná 1-kanálová pipeta


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
480,00
Konečná suma(Bez DPH):
214,58
Zaplatené:
44.7%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38437000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Pipety na výskumné účely.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: vyhotovenie:, Hodnota / charakteristika: ergonomická, nízka hmotnosť pipety, vysoká presnosť, vysoká chemická odolnosť; Technické vlastnosti: vlastnosti:, Hodnota / charakteristika: neautoklávovateľná, nastaviteľný objem pomocou mechanického krokového počítadla (krok 1μl), filter na ochranu proti vniknutiu kvapaliny do tela pipety; Technické vlastnosti: mechanizmus na odhadzovanie špičiek:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: test objemu:, Hodnota / charakteristika: pri 200 (0.6-0.2), 100 (0.8-0.3), 20 (2.5-0.8); Technické vlastnosti: požadujeme kompatibilitu:, Hodnota / charakteristika: so špičkami BIOHIT

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Mechanická nastaviteľná 1-kanálová pipeta, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: nastaviteľný objem:, Jednotka: µl, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20-200

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
SARTORIUS Slovensko s.r.o. 3 257,50 20% EUR 14. September 2017 145588

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×