Obstarávanie

Práčka so sušičkou


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 200,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 000,00
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39713200-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

pranie a sušenie laboratórneho textilu ; Práčka so sušičkou - 2 kusy; spredu plnená, A/A, kapacita pranie/sušenie 8/6 kg, 1400 otáčok, technológia Eco Bubble, funkcia Smart Check, touch control, diamantový bubon, 14 + 2 programov, 15' Quick Wash, Outdoor, eco wash, air wash, špeciálne programy na vlnu, D-LED displej, detská poistka, samočistiaci filter.; Parametre a špecifikácia: Trieda energetickej účinnosti: A; Spotreba energie - pranie, odstreďovanie a sušenie: 5,44 kWh; Spotreba energie - iba pranie a odstreďovanie: 0,78 kWh; Trieda účinnosti prania: A; Účinnosť odstreďovania vody: A; Náplň spotrebiča – pranie: 8 kg, sušenie: 6 kg; Spotreba vody - pranie, odstreďovanie a sušenie: 88 l; Hlučnosť prania: 54 dB; Hlučnosť odstreďovania: 73 dB; Hlučnosť sušenia: 62 dB; Maximálne otáčky pri odstreďovaní: 1 400 ot/min; Počet programov 14; Programy a funkcie, Displej; Hmotnosť: 71 kg; Šírka: 60 cm; Hĺbka: 60 cm; Výška: 85 cm; Farba: Biela

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
STAVHAKO s.r.o. 1 1 200,00 20% EUR 31. Júl 2017 143270

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×