Obstarávanie

PVC podlahovina


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 200,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 757,64
Zaplatené:
54.92%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44112230-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

PVC podlahovina do bytových priestorov a komponenty na položenie.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: vzor a farba PVC podlahoviny, Hodnota / charakteristika: možnosť výberu minimálne zo 4 vzoriek - odtieň svetlého dreva; Technické vlastnosti: farba soklov a zvarovacej šnúry, Hodnota / charakteristika: vo farbe - odtieni ponúkaného PVC; Technické vlastnosti: predloženie ponúkaných vzoriek PVC, Hodnota / charakteristika: do 3 pracovných dní od uzatvorenia zmluvy

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. PVC podlahovina NOVOFLOR STANDARD KLASIK alebo ekvivalent (vzor plávajúca podlaha-odtieň svetlého dreva), Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: 300, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: šírka rolky, Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1,25; Technické vlastnosti: celková hrúbka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2,0; Technické vlastnosti: hrúbka nášľapnej vrstvy, Jednotka: mm, Minimum: 0,4, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: plošná hmotnosť, Jednotka: g/m2, Minimum: , Maximum: 3280, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: zaťaženie, Jednotka: trieda, Minimum: 31, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 2. PVC sokel 30/30mm, Jednotka: bm, Minimum: , Maximum: 350, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 3. Zvarovacia šnúra, Jednotka: 1 bal/2kg, Minimum: , Maximum: 2, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 4. Lepidlo TOPprén na podlahy alebo ekvivalent, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 30, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
JUTEX - Contract, s.r.o. 3 2 109,17 20% EUR 17. Júl 2017 142367

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×