Obstarávanie

Chemikálie na PCR a sekvenáciu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
693,00
Konečná suma(Bez DPH):
693,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33696500-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1) Primery, 160 báz - syntetické oligonukleotidy, lyofilizované, odsolené; -koncentrácia 0,05 µmol; 2) Kit na purifikáciu sekvenačných reakcií, 2 bal - Špecifický kolónkový systém umožňujúci rýchle a efektívne odstránenie malých molekúl vrátane neinkorporovaných farebne značených nukleotidov, primerov, solí a ďalších interferujúcich komponentov zo sekvenačnej reakcie; -Kolónky sú tiež určené na prečistenie PCR reakcií; -Umožňuje aj purifikáciu sekvenačných reakcií, v ktorých bol použitý BigDye v3.1;; - Kolónky obsahujú gélovú matrix, ktorá selektívne absorbuje malé molekuly a zároveň poskytuje maximálne výťažky jedno a dvojvláknovej DNA dlhšej ako 20bp; - Objem prečisťovanej vzorky musí byť až do 100µl; - 1bal.=70rxn; 3) GoTaq G2 Hot Start Polymerase, Promega, 2 bal. alebo “plne ekvivalentný” - polymeráza s úpravou “hot start”, so zvýšenou špecificitou pri amplifikácii, môže minimalizovať vznik primer-dimérov a nešpecifických produktov; - polymeráza má 5’→ 3’ exonukleázovú aktivitu; - balenie obsahuje polymerázu, dva druhy pufrov bez obsahu MgCl2, a samostatnú skúmavku s MgCl2; - 1 bal.=500u

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1) Primery 160 báz, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 2) Kit na purifikáciu sekvenačných reakcií, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 3) GoTaq G2 Hot Start Polymerase, Promega, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lambda Life a.s. 1 693,00 0% EUR 13. Júl 2017 142143

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×