Obstarávanie

Koberce do chodieb a kancelárií 2017


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
23 400,00
Konečná suma(Bez DPH):
11 977,77
Zaplatené:
51.18%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39531000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
projekt
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Odstránenie starých kobercov, ekologická likvidácia, úprava podkladu, položenie nových kobercov, výroba a osadenie soklov na chodbách a v kanceláriách.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: koberec, Hodnota / charakteristika: všívaný, strihaný vlas, odolnosť voči chlóru; Technické vlastnosti: vlákno, Hodnota / charakteristika: 100 % polyamide; Technické vlastnosti: spôsob farbenia, Hodnota / charakteristika: SDN-v hmote farebné vlákno; Technické vlastnosti: podklad, Hodnota / charakteristika: action backing; Technické vlastnosti: trieda horľavosti, Hodnota / charakteristika: Cfl S1 podľa EN13501-1, B1 podľa Din 4102; Technické vlastnosti: antistatická úprava, Hodnota / charakteristika: Walking Test menej ako 2,0 KV, Resistance viac ako 1010; Technické vlastnosti: trieda zaťaženia, Hodnota / charakteristika: EN 1307-33- veľmi namáhané priestory; Technické vlastnosti: opotrebenie kolieskovou stoličkou, Hodnota / charakteristika: Class A podľa EN 985:2001 Test A; Technické vlastnosti: schopnosť absorbovať hluk, Hodnota / charakteristika: cca 23-29 dB ISO 140-8; Technické vlastnosti: farebná stálosť, Hodnota / charakteristika: na svetle viac ako 7 podľa ISO 105B02, v otere viac ako 4 podľa ISO 105-X12; Technické vlastnosti: použitie na schodoch, Hodnota / charakteristika: namáhané priestory podľa EN 1963; Technické vlastnosti: farba koberca, Hodnota / charakteristika: možnosť výberu podľa predloženého vzorkovníka

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: koberce do kancelárií, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 285; Technické vlastnosti: koberce do chodieb, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 361; Technické vlastnosti: koberec: hmotnosť vlákna, Jednotka: g/m2, Minimum: 550, Maximum: 1200, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: koberec: výška vlákna, Jednotka: mm, Minimum: 3,5, Maximum: 5, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: koberec: celková hmotnosť, Jednotka: g/m2, Minimum: 2100, Maximum: 2250, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: koberec: počet uzlíkov, Jednotka: m2, Minimum: 190000, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
JUTEX - Contract, s.r.o. 2 14 373,33 20% EUR 3. Júl 2017 141518

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×