Obstarávanie

Výmena opotrebovaných kobercov


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Kancelária Najvyššieho súdu Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
7 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
4 860,00
Zaplatené:
69.42%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39531000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
m2
Množstvo:
500.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Výmena opotrebovaných kobercov za nové v kancelárskych priestoroch.; Strhnutie pôvodných kobercov.; Dodanie nových kobercov.; Pokládka a celoplošné lepenie kobercov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: typ/druh koberca, Hodnota / charakteristika: uzlíkový + narezanie; Technické vlastnosti: určené použitie, Hodnota / charakteristika: kancelárie s častým používaním kolieskových stoličiek ; Technické vlastnosti: trieda záťaže, Hodnota / charakteristika: 33; Technické vlastnosti: vlastnosti, Hodnota / charakteristika: antistatická úprava, rozmerová a farebná stálosť; Technické vlastnosti: trieda reakcie na oheň, Hodnota / charakteristika: Cfl S1 podľa EN 13501-1; Technické vlastnosti: materiál vlasu koberca, Hodnota / charakteristika: 100% Polyamid; Technické vlastnosti: farba koberca, Hodnota / charakteristika: bude upresnená s dodávateľom po poskytnutí vzorkovníka na výber farby, minimálne 3 rôznych farieb

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: šírka koberca, Jednotka: meter, Minimum: 4,0, Maximum: 5,0, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výška vlasu, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4,0; Technické vlastnosti: celková výška koberca, Jednotka: mm, Minimum: 5,0, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: kancelársky koberec, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
JUTEX - Contract, s.r.o. 2 5 832,00 20% EUR 10. Apríl 2017 135447

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×