Obstarávanie

Mamografická diagnostická stanica 2x5Mpixel


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Nemocnica Poprad a. s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
15 600,00
Konečná suma(Bez DPH):
10 832,50
Zaplatené:
69.43%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33111650-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Diagnostická stanica na báze PC s dvoma 5 megapixlovými diagnostickými monitormi kompatibilná s diagnostickým prehliadačom PACS. Stanica bude určená pre diagnostické prehliadanie všetkých RTG štúdií vrátane mamografických.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kompatibilita s DICOM štandard časť 14, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Monitor so senzorom pre samokalibráciu - Front senzor, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Podsvietenie, Hodnota / charakteristika: LED; Technické vlastnosti: Jas maximálny, Hodnota / charakteristika: min. 1200 cd/m2; Technické vlastnosti: Kontrast, Hodnota / charakteristika: min. 1200:1; Technické vlastnosti: Rozlíšenie - počet pixlov, Hodnota / charakteristika: min. 2048 x 2560px (5MPx); Technické vlastnosti: Rozmer pixlu vo vertikálnom a horizontálnom smere minimálne, Hodnota / charakteristika: max. 0,165 mm; Technické vlastnosti: Zobrazenie šedi, Hodnota / charakteristika: min. 10-bit LUT; Technické vlastnosti: Doba odozvy, Hodnota / charakteristika: max. 25ms; Technické vlastnosti: Pozorovací uhol (horizontálny a vertikálny), Hodnota / charakteristika: min. 170°/170°; Technické vlastnosti: Uchytenie monitora na stojan a stolný stojan/noha, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Kompatibilita zo štandardom VESA (pre uchytenie na držiak), Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Certifikácia pre mamografiu FDA alebo ekvivalentná, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Kompatibilná grafická karta podporujúca obstarávané monitory a kancelársky monitor, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: PC grafická pracovná stanica, Hodnota / charakteristika: min. CPU i7, RAM 4GB, HDD 0,5TB, LAN 1 Gb, DVD RW, usb klávesnica a myš, OS Win 7 PRO 32bit; Technické vlastnosti: CE certifikát pre medicínsky zdravotnícky (prístroj triedy I) (Medical Devicer Directive) alebo ekvivalent, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Monitor uhlopriečka, Jednotka: palce, Minimum: 21,3, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
FUJIFILM Europe GmbH - organizačná zložka 3 12 999,00 20% EUR 1. Marec 2017 132331

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×