Obstarávanie

Kremenné trubice


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav materiálového výskumu Slovenskej akadémie vied
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 833,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 966,70
Zaplatené:
69.42%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33793000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kpl
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kremenné trubice pre laboratórne účely

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1.Trubica z kremenného skla , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: 1.Trubica z kremenného skla - dĺžka , Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500; Technické vlastnosti: 1.Trubica z kremenného skla -vnútorný priemer, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 98; Technické vlastnosti: 1.Trubica z kremenného skla -hrúbka steny, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: 2.Trubica z kremenného skla , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30; Technické vlastnosti: 2.Trubica z kremenného skla - dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1 000; Technické vlastnosti: 2.Trubica z kremenného skla - vonkajší priemer, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: 2.Trubica z kremenného skla - hrúbka steny, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 2 360,04 20% EUR 14. Február 2017 131194

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×