Obstarávanie

Elektrická trojrúrová teplovzdušná nerezová pec


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Základná škola s materskou školou, Koperníkova ulica 1707/21, Poprad - Matejovce
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 699,16
Zaplatené:
67.47%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39310000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

na pečenie jedál v školskej jedálni

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: IP krytie, Hodnota / charakteristika: 44; Technické vlastnosti: Každá rúra ovládaná samostatne, opatrená termostatom a vypínačom., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Pec musí byť opatrená výškovo nastaviteľnými nožičkami., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Každá rúra musí mať pevné dvierka vhodné na položenie plného plechu., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Príslušenstvo pece - tri rošty a tri plechy., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: vonkajší rozmer celej trojrúry, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 900 x 900 x 1700, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: vnútorná šírka každej rúry, Jednotka: mm, Minimum: 540, Maximum: 545, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: vnútorná hĺbka každej rúry, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 660; Technické vlastnosti: vnútorná výška každej rúry, Jednotka: mm, Minimum: 280, Maximum: 330, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: trojfázový regulátor teploty na každej rúre, Jednotka: °C, Minimum: 50, Maximum: 300, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: napätie, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 400; Technické vlastnosti: celkový príkon trojrúry, Jednotka: kW, Minimum: , Maximum: 16, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Adam Chabada 3 3 239,00 20% EUR 9. December 2016 127460

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×