Obstarávanie

Diagnostické kity


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 408,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 408,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33694000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Xceed qPCR Probe 2x Mix No-ROX (500 rxns) – 1 ks; Xceed High Performance HS Taq qPCR kit – 2 ks; -qPCR kit obsahujúci vysoko robustnú a presnú high performance Taq DNA polymerázu s hot start aktivitou umožňuje amplifikáciu nízko koncentrovaných templátov, kvantifikáciu templátov s nízkym počtom kópií avšak presnú kvantifikáciu počtu kópií templátu. Kit obsahuje 2x koncentrovanú reakčnú zmes, dNTPs, V-TaqMan sondu, 5 x V-roztok, high performance Taq DNA polymerázu. Kapacita kitu je 1000 reakcií s objemom 50 µl.; Rat cyclooxygenase-2,COX-2 ELISA Kit – 1 ks; Veľkosť kitu 12 x 8; Inkubačný čas 1 x 18 h, 2 x 30 min; Štandardný rozsah testu 0.36 - 23 ng/ml; Objem vzorky: 100 µl bunkového lyzátu; FBS DEFINED, pretested (objem 500 ml) – 1ks; Xceed Taq DNA Polymerase (500 U) – 3 ks; Umožňuje kvantifikáciu templátov s nízkym počtom kópií avšak presnú kvantifikáciu počtu kópií templátu.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BIOTECH s.r.o. 1 3 408,00 0% EUR 9. December 2016 127454

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×