Obstarávanie

Profesionálna umývačka riadu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Žilina
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 460,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 013,88
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39713100-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

zariadenie na umývanie pohárov a tanierov pre jedálne

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Umývačka riadu - materiál, Hodnota / charakteristika: Nerezová oceľ AISI - 304( 18/10); Technické vlastnosti: Umývačka riadu - rozmery ( š x h x v ) mm, Hodnota / charakteristika: 600 x 610 x 830; Technické vlastnosti: Príkon, Hodnota / charakteristika: 3,40 kW/230V; Technické vlastnosti: Umývačka pre taniere (priemer cm), Hodnota / charakteristika: do 38 ; Technické vlastnosti: Dvojitý systém umývania nerezovými rotačnými ramenami, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: Ohrev prostredníctvom opláštených vyhrievacích telies , Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: Umývacia vaňa s nerezovým telesom (kW), Hodnota / charakteristika: 2,8 ; Technické vlastnosti: Kapacita umývacej vane (liter), Hodnota / charakteristika: 20; Technické vlastnosti: Vyberateľné filtračné plechy, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: Automatický dávkovač oplachového a umývacieho saponátu, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: Termostaticky nastavená teplota umývania (°C), Hodnota / charakteristika: 60; Technické vlastnosti: Teplota oplachu (°C), Hodnota / charakteristika: 85; Technické vlastnosti: Bezpečnostný termostat, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Spotreba vody na cyklus (liter), Hodnota / charakteristika: 2,4; Technické vlastnosti: Bezpečnostný spínač pri otvorení dverí, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Mycie cykly (sekundy), Hodnota / charakteristika: 90, 120 a 180; Technické vlastnosti: Pracovný výkon, Hodnota / charakteristika: 40 košov/720 tanierov za hodinu

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Umývačka riadu , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Adam Chabada 1 1 216,66 20% EUR 9. December 2016 127449

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×