Obstarávanie

Didaktické pomôcky do materskej školy MŠOM 4Q


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Rajec
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
232,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30192000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Počet uzavretých zmlúv:
0

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

didaktická

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Učebná pomôcka na počítanie, triedenie, vytváranie predlôh, číselných osí, 6 farieb a tri veľkosti, sada obsahuje 96 ks, Hodnota / charakteristika: sada obsahuje 96 ks, 6 farieb a 3 veľkosti medvedíkov; Technické vlastnosti: 2. Učebná pomôcka - predloha k použitiu pomôcky "Medvedie rodinky", sada obsahuje 16 ks kartičiek s aktivitami, obojstranné, Hodnota / charakteristika: sada obsahuje 16 ks obojstranných kartičiek; Technické vlastnosti: 3. Veľký podnos je vynikajúci pomocník pri práci s drobivým materiálom, alebo s vodou. Po práci ho stačí iba poutierať a hneď je pripravený na ďalšiu aktivitu. Vďaka veľkým rozmerom ponúka priestor pre viac detí naraz. Na experimenty s vodou a kinetickým pieskom., Hodnota / charakteristika: Priemer 94 cm; Technické vlastnosti: 4. Pumpa na nafukovanie lopty s dĺžkou 20,5 cm., Hodnota / charakteristika: Dĺžka 20,5 cm; Technické vlastnosti: 5. Kovová bránka, rozmer 79 x 54 x 31 cm, priemer tyčiek je 2 cm, kvalitný kov, na rozvoj športových aktivít - futbal, Hodnota / charakteristika: Rozmer 79x54x31 cm, priemer tyčiek 2 cm; Technické vlastnosti: 6. Elektronické stolové strúhadlo na ceruzky a tuhy s otvormi na 2 veľkosti ceruziek, priemer 8 mm a 13 mm, na rozvoj užívateľských zručností, Hodnota / charakteristika: Priemer otvorov na ceruzky 8 mm a 13 mm; Technické vlastnosti: 7. Konštrukčná mozaika obsahuje doštičky a lišty rôznych tvarov, plus skrutky a skrutkovač na zaistenie, spolu 180 ks. Sada obsahuje 12 rôznych aktivít, ktoré sú znázornené na veľkých kartách a poslúžia ako doplnok k hre. Praktická nádoba s priehradkami pomôže lepšie rozdeliť všetky kusy. Rozmer kariet 21 x 21 cm. Poznávanie farieb, nácvik užívateľských zručností, zostavovanie podľa plánu., Hodnota / charakteristika: Sada obsahuje celkom 180 ks, 12 rôznych aktivít, rozmer kariet je 21x21 cm.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Medvedie rodinky, medvedíky (sada 96 ks), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 2. Medvedie rodinky, vzorové kartičky obojstranné (sada 16 ks) predloha k použitiu pomôcky "Medvedie rodinky", Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 3. Ochranný podnos - priemer 94 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 4.Pumpa na nafukovanie lopty, dĺžka 20,5 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 5. Kovová bránka, 79x54x31 cm, priemer tyčiek 2 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 6. Elektronické stolové strúhadlo na ceruzky a tuhy s otvormi na 2 veľkosti ceruziek, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 7. Konštrukčná mozaika, sada obsahuje celkom 180 ks, rozmer kariet 21x21 cm, sada s 12 rôznymi aktivitami, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×