Obstarávanie

Spotrebný laboratórny materiál


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Neurobiologický ústav SAV
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
425,00
Konečná suma(Bez DPH):
120,83
Zaplatené:
28.43%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33140000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: ISO fľaša 1000 ml, s graduáciou a PP skrutkovacím uzáverom GL 45 analievacím krúžkom, # 101 mm x 225 mm, borosilikátové sklo grade 3.3, 1*, 10 ks / balenie, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: ISO fľaša 500 ml, s graduáciou a PP skrutkovacím uzáverom GL 45 analievacím krúžkom, # 86 mm x 176 mm, borosilikátové sklo grade 3.3, 1*, 10 ks / balenie, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: ISO fľaša 250 ml, s graduáciou a PP skrutkovacím uzáverom GL 45 analievacím krúžkom, # 70 mm x 138 mm, borosilikátové sklo grade 3.3, 1*, 10 ks / balenie, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Laboratórna fľaša GL45 so skrutkovacím uzáverom, borosilikátové hnedé sklo 3.3, 250ml , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Kadička“ low form“ s výlevkou, borosilikátové sklo, 250ml, 10 ks / balenie, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Miešadlo cylindrické ptfe 25 x 6mm , 10 ks / balenie, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Small blot box 9,1x6,6cm 3-5ml kapacity pre mini proteínové gély Mini blot, 3D shaker, 10 ks / balenie, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 3 145,00 20% EUR 6. December 2016 126942

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×