Obstarávanie

Aku rázový uťahovač


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
690,00
Konečná suma(Bez DPH):
490,33
Zaplatené:
71.06%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42652000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celá zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Aku rázový uťahovač HILTI SIW 22T-A set + Set C 4/36-DC (nabíjačka do auta) + B 22/5.2 (2x akumulátor B 22/5.2 Li-ion)

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Napätie, Hodnota / charakteristika: 22 V; Technické vlastnosti: Typ skľučovadla nástroja , Hodnota / charakteristika: 1/2 palca, štvorhranné; Technické vlastnosti: rozmery (DxŠxV), Hodnota / charakteristika: 232x94x258 mm; Technické vlastnosti: hmotnosť podľa postupu EPTA 01/2003, Hodnota / charakteristika: 3kg; Technické vlastnosti: max. krútiaci moment, Hodnota / charakteristika: 450 Nm; Technické vlastnosti: prevádzková teplota, Hodnota / charakteristika: min. -20°C; Technické vlastnosti: prepínač vpravo-vľavo, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: otáčky bez záťaže, pozícia 1, Hodnota / charakteristika: 2000 rpm; Technické vlastnosti: počet rýchlostí, Hodnota / charakteristika: 1; Technické vlastnosti: otáčky naprázdno , Hodnota / charakteristika: rozsah 0-2000 rpm; Technické vlastnosti: plná frekvencia príklepu, Hodnota / charakteristika: 2500 impacts/minute

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ŠTÝL EU s.r.o. 4 588,40 20% EUR 5. December 2016 126807

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×