Obstarávanie

kancelárske stoličky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Okresný súd Banská Bystrica
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
690,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39130000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
30.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

kancelárska stolička čalúnená na využitie v kancelárii

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: konferenčná stolička , Hodnota / charakteristika: konferenčná stolička VIVA alebo ekvivalent; Technické vlastnosti: stohovateľná, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: skladacia konštrukcia, Hodnota / charakteristika: nie; Technické vlastnosti: opierky rúk, Hodnota / charakteristika: nie; Technické vlastnosti: nosnosť, Hodnota / charakteristika: minimálne 100 kg; Technické vlastnosti: farba, Hodnota / charakteristika: sivá, všetky rovnakej farby; Technické vlastnosti: materiál sedadla, Hodnota / charakteristika: látka; Technické vlastnosti: materiál operadla, Hodnota / charakteristika: látka; Technické vlastnosti: odolnosť tkaniny, Hodnota / charakteristika: min. 30000 cyklov; Technické vlastnosti: konštrukcia, Hodnota / charakteristika: oceľové trubky s povrchovou úpravou pochrómovaním, plastové koncovky ; Technické vlastnosti: celková výška, Hodnota / charakteristika: 83 cm; Technické vlastnosti: výška sedadla, Hodnota / charakteristika: 46 cm; Technické vlastnosti: hĺbka sedadla, Hodnota / charakteristika: 47 cm

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lamitec, spol. s r.o. 3 0,00 0% EUR 9. December 2016 126724

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×