Obstarávanie

Cryo-gloves (špeciálne kryo-rukavice na prácu s tekutým dusíkom), držiak na rukavice, autoklávovateľné sáčky na laboratórny odpad


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
316,90
Konečná suma(Bez DPH):
264,08
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kryo-rukavice, vodeodolné, na ochranu v ultra chladných teplotách až -160 ° C. Dĺžka po zápästie, 300 mm, veľkosť S/8, na opakované použitie. EN 388 (1323), EN 511 (321). Rukavice sú šité s hladkou, priedušnou, nepremokavou podšívkou, ktoré poskytujú ochranu proti postriekaniu kvapalinou a kryogénnym teplotám, ale nie sú bezpečné pre ponorenie do kryogénnych kvapalín. Rukavice poskytujú teplo pri zachovaní pružnosti a to aj po dlhšom vystavení kryogénnym teplotám. Rukavice s dĺžkou po zápästie sú vybavené pletenou manžetou.; Kryo-rukavice, vodeodolné, na ochranu v ultra chladných teplotách až -160 ° C. Dĺžka po zápästie, 300 mm, veľkosť M/9, na opakované použitie. EN 388 (1323), EN 511 (321). Rukavice sú šité s hladkou, priedušnou, nepremokavou podšívkou, ktoré poskytujú ochranu proti postriekaniu kvapalinou a kryogénnym teplotám, ale nie sú bezpečné pre ponorenie do kryogénnych kvapalín. Rukavice poskytujú teplo pri zachovaní pružnosti a to aj po dlhšom vystavení kryogénnym teplotám. Rukavice s dĺžkou po zápästie sú vybavené pletenou manžetou.; Akrylový držiak na 3 boxy rukavíc, priesvitný, ktorý obsahuje polyesterovú penovú vložku pre bezpečné udržanie rôzne veľkých boxov s rukavicami a zároveň jednoduché odstránenie boxov. Držiak je vhodný na väčšinu bežne dostupných značiek rukavíc. Montážne skrutky súčasťou balenia. Veľkosť 295 x 110 x 385 mm.; Sáčky na odpad, autoklávovateľné, priesvitné, s označením „Biohazard“, z polypropylénu, odolné teplotám do 145°C. Veľkosť 600mm x 780mm x 40μm. Pre bezpečnú likvidáciu laboratórneho odpadu ako napr. špičky z pipiet, jednorázové Petriho misky, skúmavky so vzorkami, atď.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Cryo gloves waterproof wrist 300 mm S/8 , Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Cryo gloves waterproof wrist 300 mm M/9 , Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Glove box holder 3-box holder acrylic, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Bag, autoclavable, clear with Biohazard printing PP (200 ks v balení), Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 316,90 20% EUR 2. December 2016 126678

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×