Obstarávanie

Potreby pre kancelárie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská obchodná inšpekcia, ústredný inšpektorát Slovenskej obchodnej inšpekcie so sídlom v Bratislave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 086,00
Konečná suma(Bez DPH):
270,00
Zaplatené:
24.86%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30192000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks / bal
Množstvo:
956.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

potreby pre použitie v kancelárii

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Biele papierové obálky C6, rozmer 114 x 162 mm, samolepiace, 80g/m2. Balenie 1 000 ks., Hodnota / charakteristika: 6 bal; Technické vlastnosti: Spisové dosky so šnúrkami bez chrbta, formát A4, pevný kartón, jednostranne potiahnuté, s textilnými šnúrkami na zviazanie dokumentov. , Hodnota / charakteristika: 500 ks; Technické vlastnosti: Kvalitná mechanická mikroceruzka s kovovým mechanizmom, telo plast, 0,5 mm. Klip, anatomický úchop na pohodlné písanie, s gumou na vymazávanie., Hodnota / charakteristika: 50 ks; Technické vlastnosti: Pero guľôčkové jednorazové, hrot 0,4 - 0,7 mm, farba tuhy modrá., Hodnota / charakteristika: 100 ks; Technické vlastnosti: Ceruzka grafitová HB s gumou, zahrotená., Hodnota / charakteristika: 100 ks; Technické vlastnosti: Koncentrovaný saponátový prostriedok na umývanie riadu odstraňujúci mastnotu, objem 0,9 - 1,0 l, JAR alebo ekvivalent., Hodnota / charakteristika: 50 ks; Technické vlastnosti: Záložka papierová, popisovateľná a snímateľná. Rozmer 20x50mm, 4x50 lístkov, mix štyroch rôznych neónových farieb napr. ružová, zelená, žltá a oranžová. Q-CONNECT Quict Tabs neon alebo ekvivalent., Hodnota / charakteristika: 100 ks; Technické vlastnosti: Plastové mriežkové zásuvky na dokumenty formátu A4, možnosť na seba stohovať, farba čierna alebo tmavomodrá. , Hodnota / charakteristika: 50 ks

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Tibor Varga TSV PAPIER 5 324,00 20% EUR 5. December 2016 126608

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×