Obstarávanie

Primárne protilátky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 312,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 312,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33694000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

vedecko-výskumné účely; protilátka anti PER1; Druh: rabbit polyclonal alebo rabbit monoclonal alebo mouse monoclonal; Použitie: IHC(P); Reaktivita: minimálne Human, Mouse, Rat; Minimálny objem: 200ul, Minimálne riedenie pre IHC(P): 1:50-1:500, alebo ekvivalent vzhľadom na dodaný objem a výrobcom odporúčané riedenie tak aby výsledné nariedené množstvo bolo minimálne 10-100ml; Kus: 1; protilátka anti PER3; Druh: rabbit monoclonal alebo mouse monoclonal; Použitie: IHC(P); Reaktivita: minimálne Human; Minimálny objem: 100ul, Minimálne riedenie pre IHC(P): 1:200-1:1000, alebo ekvivalent vzhľadom na dodaný objem a výrobcom odporúčané riedenie tak aby výsledné nariedené množstvo bolo minimálne 20-100ml; Kus: 1; protilátka anti CRY2; Druh: rabbit polyclonal alebo rabbit monoclonal alebo mouse monoclonal; Použitie: IHC(P); Reaktivita: minimálne Human, Mouse; Minimálny objem: 400ul, Minimálne riedenie pre IHC(P): 1:50-1:100, alebo ekvivalent vzhľadom na dodaný objem a výrobcom odporúčané riedenie tak aby výsledné nariedené množstvo bolo minimálne 20-40ml; Kus: 1; protilátka anti TIMELESS; Druh: rabbit polyclonal alebo rabbit monoclonal alebo mouse monoclonal; Použitie: IHC(P); Reaktivita: minimálne Human; Minimálny objem: 100ul, Minimálne riedenie pre IHC(P): 1:500-1:2000, alebo ekvivalent vzhľadom na dodaný objem a výrobcom odporúčané riedenie tak aby výsledné nariedené množstvo bolo minimálne 50-200ml; Kus: 1; Počet: 1 ks (resp. ekvivalent v závislosti od veľkosti balenia)

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BIOTECH s.r.o. 1 2 312,00 0% EUR 5. December 2016 126575

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×