Obstarávanie

Nábytok do reštauračných a hotelových priestorov


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Centrum účelových zariadení
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
21 550,00
Konečná suma(Bez DPH):
17 958,33
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

vybavenie izieb a reštaurácie v 5 prevádzkach objednávateľa na území SR

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Položka č. 1 - stôl jedálenský drevený pre reštaurácie KIAN L 128, z laminát. DT dosky, nohy z bukového masívu 50x50mm, hrúbka dosky 36 mm /18+18/, farba orech antik hnedá, hrana plátu ABS 2 mm, Hodnota / charakteristika: rozmer stolového plátu: 120x80 cm ; Technické vlastnosti: Položka č. 2 - stolička čalúnená BOB z masívneho bukového dreva, , Hodnota / charakteristika: s otvorom v hornej časti opierky -ľahšia manipulácia, s čalunenou opierkou a sedátkom v pieskovom farebnom prevedení NOCTALI s hrubou štruktúrou /jemný decentný vzor na nenápadnom pastelovom podklade/; Technické vlastnosti: Položka č. 3 - posteľ s úložným priestorom OSLO OS-11, Hodnota / charakteristika: vyklápacia posteľ s pružinovým matracom a roštom, rozmer 91x87x206, korpus šedá farba, záhlavie borovica canyon; Technické vlastnosti: Položka č. 4 - rozkladacie kreslá TERI 80 bok č. 4, rozmer kresla 92x92x109 cm, Hodnota / charakteristika: korpus látka AS23, sedenie a opierka látka LT 07 /zloženie látok 75% CO a 25% PES/, plocha na spanie 80x200 cm, výška 45 cm, dĺžka rozloženého kresla 203 cm; Technické vlastnosti: Položka č. 5 - pohovka rozkladacia Alova hnedá s 2 vankúšmi 193x74x70 cm, Hodnota / charakteristika: jednoduché rozloženie na dvojľôžko o ploche 193x149 cm, s úložným priestorom, s jadrom z purpeny s výškou sedu 41 cm, farba čokoládovohnedá s 2 svetlými vankúšmi; Technické vlastnosti: Položka č. 6 - rozkladacie kreslá TERI 80 bok č. 4, rozmer kresla 92x92x109 cm, Hodnota / charakteristika: látka čokoládovohnedá LT 06 /zloženie látok 75% CO a 25% PES/, plocha na spanie 80x200 cm, výška 45 cm, dĺžka rozloženého kresla 203 cm

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Prevádzka č. 1 a 2 - Tatry, Jednotka: 0, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 0; Technické vlastnosti: Položka č. 1 - stôl jedálenský drevený pre reštaurácie KIAN L 128, odolný a nenáročný na údržbu s filcovými podložkami na nohách /ochrana proti poškodeniu podlahy/ - /viď. obrázok č.1/, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15; Technické vlastnosti: Položka č. 2 - stolička čalúnená BOB vo farebnom prevedení k jedálenskému stolu s filcovými podložkami na nohách /ochrana proti poškodeniu podlahy/ - /viď. obrázok č.2/, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 65; Technické vlastnosti: Prevádzka č. 3 a 4 - Donovaly a okolie, Jednotka: 0, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 0; Technické vlastnosti: Položka č. 3 - posteľ s úložným priestorom OSLO OS-11 /viď. obrázok č.3/, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 26; Technické vlastnosti: Položka č. 4 - prístelky - rozkladacie kreslá TERI 80 bok č. 4 /viď. obrázok č.4/, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40; Technické vlastnosti: Prevádzka č. 5 - Senec, Jednotka: 0, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 0; Technické vlastnosti: Položka č. 5 - pohovka rozkladacia /viď. obrázok č.5/, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 11; Technické vlastnosti: Položka č. 6 - prístelky - rozkladacie kreslá TERI 80 bok č. 4 /viď. obrázok č.4/, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
HOBLO, spol. s r.o. 1 21 550,00 20% EUR 5. December 2016 126569

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×