Obstarávanie

Upratovacie a čistiace služby


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Okresný súd Banská Bystrica
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
23 600,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
90911200-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Počet uzavretých zmlúv:
0

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vykonávanie upratovacích a čistiacich služieb v objekte objednávateľa podľa harmonogramu uskutočňovania služieb. ; - od 1.1.2017 do 28.2.2017 celková výmera 1086,18 m2, z toho 834,17 m2 kancelárske priestory, 252,01 m2 ostatné priestory (sociálne zariadenia a chodby); - od 1.3.2017 do 30.11.2017 celková výmera 2694,91 m2, z toho 2136,07 m2 kancelárske priestory, 558,84 m2 ostatné priestory (sociálne zariadenia a chodby); - od 1.12.2017 do 31.12.2018 celková výmera 3100,90 m2, z toho 2460,01 m2 kancelárske priestory, 640,89 m2 ostatné priestory (sociálne zariadenia a chodby); Upratovanie a čistenie s dennou frekvenciou:; umytie všetkých druhov podláh nepokrytých kobercami; vysávanie všetky priestorov pokrytých kobercami; vyprádznenie odpadkových košov (v prípade potreby aj s výmenou vreciek); utretie prachu z voľných plôch vlhkou handrou na dosah z podlahy (pracovné stoly, stolíky, nábytok, parapetné dosky); umytie dverí na miestach častého dotyku; umytie sociálnych zariadení (umývadlá, WC misy a pisoáre); Upratovanie a čistenie s frekvenciou 1-krát týždenne:; dezinfekcia sociálnych zariadení; Upratovanie a čistenie s frekvenciou 2-krát za mesiac:; utretie telefónov a klávesníc PC; vymetenie a odstránenie pavučín; Upratovanie a čistenie s frekvenciou 1-krát za mesiac:; umytie dverí; umytie okenných parapiet; utretie prachu z voľných plôch vlhkou handrou nad dosahom z podlahy; umytie radiátorov; čistenie čalúneného nábytku vysávačom; umytie umývateľných stien v sociálnych a hygienických zariadeniach; umytie podláh v archívnych priestoroch, utretie regálov; utretie hasiacich prístrojov a hydrantov; Upratovanie a čistenie s frekvenciou 1-krát za štvrťrok:; utretie elektrických vypínačov; umytie a preleštenie nábytku vhodným prípravkom (v závislosti od povrchovej úpravy); Upratovacie a čistiace služby priestorov administratívnych budov obstarávateľa v pracovných dňoch pondelok až piatok v čase od 16.00 do 21.00 hod.; Predpokladaná doba poskytovania upratovacích služieb je 24 mesiacov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: povrchová úprava podláh, Hodnota / charakteristika: kancelárske priestory - PVC, laminát, koberce, sociálne zariadenia-dlažba, chodby - dlažba, koberce, laminát

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: dvere plné, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 86; Technické vlastnosti: umývadlá, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 32; Technické vlastnosti: WC misy, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 32; Technické vlastnosti: pisoáre, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 16; Technické vlastnosti: odpadkové koše, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 201; Technické vlastnosti: pracovné stoly, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 201

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×