Obstarávanie

Soľ na posyp ciest


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
458,00
Konečná suma(Bez DPH):
270,83
Zaplatené:
59.13%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34927100-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Posypová soľ slúži na posypávanie ciest a chodníkov v zimnom období

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Soľ na posyp ciest, Hodnota / charakteristika: cestná posypová soľ 97%, balenie 25 kg posypovej soli do PE vriec/na palete 1000kg; Technické vlastnosti: Soľ na posyp ciest, Hodnota / charakteristika: obsah NaCl, min: 97%; Technické vlastnosti: Soľ na posyp ciest, Hodnota / charakteristika: vlhkosť: 0,02%; Technické vlastnosti: Soľ na posyp ciest, Hodnota / charakteristika: veľkosť zŕn: 0-5,6 mm; Technické vlastnosti: Soľ na posyp ciest, Hodnota / charakteristika: účinnosť až do - 14˚C ; Technické vlastnosti: Soľ na posyp ciest, Hodnota / charakteristika: doba účinnosti až 12hod/posyp; Technické vlastnosti: Soľ na posyp ciest, Hodnota / charakteristika: je prírodného pôvodu - šetrí životné prostredie, nepoškodzuje dlažby ani komunikácie; Technické vlastnosti: Soľ na posyp ciest, Hodnota / charakteristika: potvrdené protokolmi o skúške a medzinárodne uznávanými certifikátmi kvality - TUV, výrobný certifikát, VÚSAPL certifikát zhody; Technické vlastnosti: Soľ na posyp ciest, Hodnota / charakteristika: TP 09/2010, STN 58 0111

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Soľ na posyp ciest 25kg/bal, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 120

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Slavka Ivanová-Štýl 3 325,00 20% EUR 30. November 2016 125790

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×