Obstarávanie

Projektor


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Štatistický úrad Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
500,00
Konečná suma(Bez DPH):
299,30
Zaplatené:
59.86%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38652120-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
položka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Projektor

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Technológia projekcie, Hodnota / charakteristika: 3LCD; Technické vlastnosti: Reproduktor, Hodnota / charakteristika: 2W; Technické vlastnosti: Konektory, Hodnota / charakteristika: VGA, HDMI, USB, LAN; Technické vlastnosti: Kontrast, Hodnota / charakteristika: 15 000:1; Technické vlastnosti: Obsah balenia, Hodnota / charakteristika: napájací kábel, dátový kábel; Technické vlastnosti: Záruka, Hodnota / charakteristika: 2 roky; Technické vlastnosti: Bez montáže, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Projektor EPSON EB-U05 alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 1.1 Natívne rozlíšenie, Jednotka: pixel, Minimum: 1920x1200, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 1.2 Svietivosť, Jednotka: lúmen, Minimum: 3400, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 1.3 Životnosť lampy v ECO prevádzke, Jednotka: hodina, Minimum: 10 000, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 1.5 Hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 2,80, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 1.6 Hlučnosť, Jednotka: dB, Minimum: , Maximum: 37, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ITSK, s.r.o. 3 359,16 20% EUR 22. Február 2019 248906

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×