Obstarávanie

Magnetické miešadlo s ohrevom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská technická univerzita v Bratislave, Účelové zariadienia Študentské domovy a jedálne
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
891,00
Konečná suma(Bez DPH):
558,33
Zaplatené:
62.66%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38436000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
položka
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Laboratórna minitrepačka

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Krytie, Hodnota / charakteristika: IP22; Technické vlastnosti: Ovládanie, Hodnota / charakteristika: analógové; Technické vlastnosti: Doplnkový materiál, Hodnota / charakteristika: Test tube stand. pre trepačku Heidolph Reax Top; Technické vlastnosti: Doplnkový materiál, Hodnota / charakteristika: Attachment for 10 test tubes pre trepačku Heidolph Reax Top

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Trepačka Heidolph Reax Top, kč. 6410.1001 alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Rozsah kmitov, Jednotka: poč./min., Minimum: 0, Maximum: 2500, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: amplitúda, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Presnosť regulácie teploty, Jednotka: °C, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: ±5; Technické vlastnosti: Napájanie, Jednotka: V/Hz, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 230/50; Technické vlastnosti: Hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3,3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 4 670,00 20% EUR 19. Február 2019 248588

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×