Obstarávanie

Kontrola, diagnostika a servis osobných vozidiel v roku 2019


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
7 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
5 166,66
Zaplatené:
73.8%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50112200-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom zákazky je vykonanie kontroly, diagnostiky a následného servisu, výmena prevádzkových náplní, filtrov, vyváženie a prezutie sezónnych pneumatík na osobných vozidlách Škoda Fábia, Felícia, Octavia, Peugeot Partner, Fiat Ducato, Renault Kangoo, Clio, Master, Suzuki Gran Vitara objednávateľa.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kontrola a diagnostika, Hodnota / charakteristika: Vykonanie kontroly a diagnostiky vozidiel formou prepojenia riadiacej jednotky vozidiel s príslušným softvérom na stanovenie stavu vozidiel.; Technické vlastnosti: Výmena prevádzkových kvapalín a mazív, Hodnota / charakteristika: Výmena prevádzkových kvapalín a mazív po najazdení stanoveného počtu kilometrov.; Technické vlastnosti: Výmena filtrov, Hodnota / charakteristika: Výmena filtrov po najazdení stanoveného počtu kilometrov.; Technické vlastnosti: Vyváženie a prezutie sezónnych pneumatík, Hodnota / charakteristika: Práce budú vykonávané podľa potreby na pneumatikách a diskoch dodaných objednávateľom.; Technické vlastnosti: Servis, Hodnota / charakteristika: Vykonanie servisu vozidiel na základe výsledkov kontroly a diagnostiky po schválení objednávateľom.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Škoda Fábia, Jednotka: ks, Minimum: 1, Maximum: 2, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Škoda Felícia, Jednotka: ks, Minimum: 2, Maximum: 5, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Škoda Octavia, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Peugeot Partner, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Renault Kangoo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Renault Clio, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Suzuki Gran Vitara, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Fiat Ducato, Jednotka: ks, Minimum: 2, Maximum: 4, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Renault Master, Jednotka: ks, Minimum: 1, Maximum: 2, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Pavol Zimmermann ALFA 2 6 200,00 20% EUR 18. Február 2019 248581

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×