Obstarávanie

Laminátová plávajúca podlaha


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 600,00
Konečná suma(Bez DPH):
784,72
Zaplatené:
49.04%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44112200-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
ks - viď.technická špecifikácia vyššie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Laminátová plávajúca podlaha s príslušenstvom.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Laminátová plávajúca podlaha , odtieň: Výber podľa ponuky - vzorkovníka dodávateľa, trieda záťaže min. 32, hrúbka minimálne 8 mm, oteruvzdornosť min. AC4, nízka nasiakavosť., Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 130; Technické vlastnosti: Podložka pod plávajúcu podlahu, hrúbka minimálne 3 mm, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 130; Technické vlastnosti: Podlahová soklová lišta plastová so stredovým káblovým kanálom a s vyberacou krycou lištou, farba k plávajúcej podlahe, Jednotka: bežný meter, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 65; Technické vlastnosti: Koncovka ľavá, farba k podlahovej lište, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Koncovka pravá, farba k podlahovej lište, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Vnútorný roh, farba k podlahovej lište, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30; Technické vlastnosti: Vonkajší roh, farba k podlahovej lište, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Spojka, farba k podlahovej lište, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Natĺkacie hmoždinky k podlahovej lište 6/60, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 200; Technické vlastnosti: Tmel parketový, farba k plávajúcej podlahe, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Prechodová lišta oblá - skrutkovaná, dĺžka cca 90 cm, farba bronz, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GIEGO s.r.o. 2 941,67 20% EUR 14. Február 2019 248504

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×