Obstarávanie

papier na fotokopírovanie a xerografický papier


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Okresný súd Banská Bystrica
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
11 200,00
Konečná suma(Bez DPH):
7 628,47
Zaplatené:
68.11%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30197642-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
balík
Množstvo:
3600.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

papier na fotokopírovanie a xerografický papier rozmer A4 na použitie do laserových tlačiarní a kopírovacích strojov, rozmer A3 na použitie do kopírovacích strojov

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: papier A4, Hodnota / charakteristika: plošná hmotnosť 80g/m2, opacita min. 90%, belosť CEI 146; Technické vlastnosti: papier A3, Hodnota / charakteristika: plošná hmotnosť 80g/m2, opacita min. 90%, belosť CEI 146

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: papier A4, Jednotka: balík, Minimum: , Maximum: 3500, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: papier A3, Jednotka: balik, Minimum: , Maximum: 100, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Xepap, spol. s r.o. 3 9 154,17 20% EUR 18. Február 2019 246510

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×