Obstarávanie

Nábytok - stoličky kancelárske


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
810,00
Konečná suma(Bez DPH):
562,50
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

potreba výmeny stoličiek kancelárskych

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kancelárska stolička Enjoy  s min tech parametrami:, Hodnota / charakteristika: - Exkluzívna kancelárska s čiernym priedušným sedadlom, operadlom a opierkou hlavy,  synchrónny mechanizmus s nastavením protizávaží – ovládanie Bowden,; Technické vlastnosti: -"-, Hodnota / charakteristika: viacnásobné zamykanie, nastavenie hĺbky sedadla, výškové nastavenie operadla, nastavenie uhla a výšky područiek a opierok hlavy , hliníková báza; Technické vlastnosti: -"-, Hodnota / charakteristika: -Kolieska s priemerom 60 mm, farba sieťoviny KM11, nosnosť min 130kg, podrúčky v cene, výškovo nastaviteľná, min výška sedadla 44cm, max výška sedadla 54cm; Technické vlastnosti: -"-, Hodnota / charakteristika: -hmotnosť 22kg, min výška 110cm, max výška 130cm, šírka min 69cm, hĺbka 47 cm, poťah sieťovina, mechanika synchro, priemer čapo kolieska 11mm

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kancelárska stolička Enjoy  s min tech parametrami:, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BEBA plus s.r.o. 1 675,00 20% EUR 12. Február 2019 246120

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×