Obstarávanie

Učebné pomôcky pre MŠ_133


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Komárno
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 700,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 388,89
Zaplatené:
51.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
37520000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
cely predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Hračky a učebné pomôcky pre potreby materskej školy.; Ak sa vo výzve na predkladanie cenovej ponuky uvádzajú údaje alebo odkazy na konkrétneho výrobcu, značky, obchodný názov, umožňuje sa dodávateľom predložiť ponuky s ekvivalentným riešením, prípadne lepších kvalitatívnych parametrov.; Pod pojmom EKVIVALENT sa rozumie iná značka! Objednávateľ bude akceptovať ako ekvivalentný výrobok len tovar s ROVNAKOU alebo VYŠŠOU kvalitou - parametrami ako požadovaný výrobok.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Seva box - obsahuje 1239 stavebných dielov, uložené v platovom boxe, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Morphun junior starte 300 - stavebnica pozostáva z 10-tich základných elementov rozličných tvarov (štvorcové a trojuholníkové dieliky, kolieska a tyčinky) a spojovacích súčastí, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Indiánsky stan - vyrobený z pevnej bavlnenej látky, rozmer 137 x 137 x 183 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Geomag mechanics 222 dielikov - obsahuje 60 mg. tyčiniek, 60 guličiek, 11 výplní rôznych tvarov, 60 ozubených koliesok a ďalšie dieliky. , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Magformers Space Wow starter - obsahuje celkom 22 dielikov a 20 výučbových kariet, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Power Clix organizmy 48 - magnetická stavebnica, stavebné diely z priesvitného ABS plastu, na stavbu 2D a 3D modelov, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Drevená raketa s príslušenstvom - všetky prvky sú vyrobené z dreva, počet prvkov 37, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: Stavebnica geometrické tvary - obsahuje 180 farebných guľôčok s 26 dierkami (priemer 1,6cm) 180 napájacích častí, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Magnetické laboratórium - 124 - triedna sada, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Sedačka Chicago pre 3 deti - svetlozelená - pohovka je vyrobená z umývateľného a odolného materiálu Ekokoža. Rozmer 135 x 64 x 68 cm. Výška sedenia je 36 cm., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Kuchynka - vyrobená z laminátovej dosky s ABS hranami, rozmer 121 x 45 x 130 cm. Korpus - buk, varná platňa - červená, dvierka horné - žlté, dvierka dolné - oranžové, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Skriňa - vyrobená z hrubej laminátovej dosky s ABS hranami, otvorená so 4 policami. Rozmer 50 x 180 x 40 cm. Farba - biela, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ALEX kovový a školský nábytok s.r.o. 3 1 666,67 20% EUR 24. November 2016 125142

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×