Obstarávanie

LED televízor a príslušenstvo


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
689,65
Konečná suma(Bez DPH):
570,75
Zaplatené:
82.75%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39700000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Led televízor Panasonic TX-40FS403E, alebo ekvivalent, trieda energetickej účinnosti A+, uhlopriečka 40" (101,6 cm) max. rozlíšenie Full HD rozmery: š 90,2 cm,v 56,9 cm, h 23,9 cm, výška bez podstavca 52,1 cm, hĺbka bez podstavca 8,8 cm, typ Smart TV, technológia LCD LED, multimediálne funkcie - červené tlačidlo Hbb TV, vstavaná  WiFi, DLNA, prehrávanie z USB, nahrávanie na USB, webový prehliadač, herný režim (GAME MODE), tuner DVB-T2-HEVC, DVB-T, DVB-S2, DVB-C, farba-čierna,rozlíšenie displeja 1920x1080 px,  diaľkový ovládač, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Stredný dvojramenný konzolový držiak SOLIGHT 1MK41, alebo ekvivalent, max. rozteč VESA 600x400 mm, max. nosnosť 35 kg, profil od steny 57-367 mm, horizontálna korekcia náklonu + - 3°, naklopenie +8°; - 12°, horizontálne otočenie + - 60°,vodováha pre jednoduchú a presnú inštaláciu, zámky úchytov proti vysadeniu, zaistenie skrutkou, obsahuje potrebnú inštalačnú sadu, farba - čierna, pre uhlopriečku 79-177 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
HENRYSO, s.r.o. 4 684,90 20% EUR 21. Január 2019 251903

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×