Obstarávanie

Kultivačné skúmavky so šikmou kultivačnou plochou pre bunkové kultúry


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
17 980,00
Konečná suma(Bez DPH):
12 486,10
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33192500-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
29000.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kultivačné skúmavky spĺňajúce parametre pre prácu s bunkovými kultúrami sú nevýhnutné pre zabezpečenie diagnostiky enterovírusov v NRC pre poliomyelitídu.; Skúmavky sú určené na kultiváciu bunkových kultúr a na izoláciu a identifikáciu vírusových infekčných agens.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: uzáver, Hodnota / charakteristika: šrobovací; Technické vlastnosti: materiál skúmavka, Hodnota / charakteristika: polystyrén (PS); Technické vlastnosti: materiál uzáver , Hodnota / charakteristika: polyetylén (PE); Technické vlastnosti: sterilita, Hodnota / charakteristika: sterilné- sterilizované y-žiarením; Technické vlastnosti: garantovaná doba sterility , Hodnota / charakteristika: viac ako 3 roky; Technické vlastnosti: biologická čistota, Hodnota / charakteristika: RNaza free, DNaza free, human DNA free; Technické vlastnosti: toxicita, Hodnota / charakteristika: necytotoxické; Technické vlastnosti: výrobca , Hodnota / charakteristika: Thermo Scientifics NUNC, alebo aliquot

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Priemer skúmavky/dĺžka skúmavky, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 16/110; Technické vlastnosti: Objem, Jednotka: ml, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12; Technické vlastnosti: Pracovný objem, Jednotka: ml, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Rastová oblasť, Jednotka: cm3, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5,5; Technické vlastnosti: Predpokladaný odber, Jednotka: ks, Minimum: 29000, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 14 983,33 20% EUR 18. Január 2019 244383

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×