Obstarávanie

Traktorový príves s ramenovým nosičom kontajnerov


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Bánovce nad Bebravou
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
63 660,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34220000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Počet uzavretých zmlúv:
0

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Traktorový príves s ramenovým nosičom kontajnerov

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: bubnové brzdy s nastaviteľnými brzdovými pákami, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: mechanické pruženie s parabolickými perami, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: parkovacia brzda na zabrzdenie náprav na prívese, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: hydraulické čerpadlo, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: nastaviteľné reťaze so skracovaním vrátane úpravy dorazov pre kontajnery, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: háky s poistkami pre zachytenie kontajneru, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: samostatné ovládanie výsuvných podpier, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: antikorózna úprava rámu vysoko odolná voči korózii, Hodnota / charakteristika: Áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Traktorový príves s ramenovým nosičom kontajnerov, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: 8000, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Kapacita zdvihu nosiča, Jednotka: kg, Minimum: 10000, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Dĺžka ramien s výsuvmi, Jednotka: m, Minimum: 4, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Počet náprav, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Nosnosť na nápravu, Jednotka: ton, Minimum: 6, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×