Obstarávanie

Notebook - prenosný počítač


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav normálnej a patologickej fyziológie Slovenskej akadémie vied
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
959,01
Zaplatené:
63.93%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30213100-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1). Notebook ASUS ZENBOOK Pro UX501VW-FY057R, produktové číslo: UX501VW-FY057R

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: procesor:, Hodnota / charakteristika: Intel Core i7 6700HQ Skylake; Technické vlastnosti: displej:, Hodnota / charakteristika: 15.6" LED 1920 x 1080 IPS matný; Technické vlastnosti: RAM:, Hodnota / charakteristika: 8 GB DDR4; Technické vlastnosti: grafická karta: , Hodnota / charakteristika: NVIDIA GeForce GTX 960M 2 GB GDDR5; Technické vlastnosti: pevný disk: , Hodnota / charakteristika: SSD 128 GB + HDD 1 TB; Technické vlastnosti: výbava a rozhrania:, Hodnota / charakteristika: WiFi, bluetooth 4.0, HD webkamera, HDMI, USB 3.0, USB-C 3.1 Gen2 with Thunderbolt, 4-článková Li-pol batéria, brašnahlinikove telo; Technické vlastnosti: klávesnica:, Hodnota / charakteristika: podsvietená, rozloženie kláves - SK/US; Technické vlastnosti: operačný systém :, Hodnota / charakteristika: Windows 10 Pro 64-bit

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1). Notebook ASUS ZENBOOK Pro UX501VW-FY057R, produktové číslo: UX501VW-FY057R, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
JURIGA, spol. s r. o. 5 1 150,82 20% EUR 23. November 2016 125033

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×