Obstarávanie

Stropný držiak na projektor, kábel VGA


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
37,00
Konečná suma(Bez DPH):
25,67
Zaplatené:
69.37%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30195800-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
položka
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Držiak k projektoru na premietanie výučbových materiálov v pedagogickom procese a na vedecko-výskumné účely.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Stropný držiak na dataprojektor - spôsob vedenia káblov, Hodnota / charakteristika: Skryté vo vnútri držiaka; Technické vlastnosti: 1. Upevňovanie, Hodnota / charakteristika: Kompletná sada vrátane montážneho materiálu,4 upevňovacie body na zabezpečenie upevnenia; Technické vlastnosti: 1. Farba, Hodnota / charakteristika: Biela; Technické vlastnosti: 2. VGA kábel, Hodnota / charakteristika: Tienený kábel s feritovým jadrom, prepojovací; Technické vlastnosti: 2. Typy konektorov na kábel, Hodnota / charakteristika: 2x 15 samec (15M/15M)*

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Stropný držiak na dataprojektor, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 1. Nastaviteľná vzdialenosť od stropu, Jednotka: cm, Minimum: 43, Maximum: 65, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 1. Nosnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 20, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 1. Náklon, Jednotka: stupeň, Minimum: -15, Maximum: +15, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 2. VGA kábel, Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15; Technické vlastnosti: 2. VGA kábel, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ITSK, s.r.o. 2 30,81 20% EUR 23. November 2016 125012

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×