Obstarávanie

konferenčná stolička s podložkou na písanie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Stredná odborná škola masmediálnych a informačných štúdií
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 440,00
Konečná suma(Bez DPH):
466,66
Zaplatené:
32.4%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
20.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Konferenčná stolička s výklopnou podložkou na písanie

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: konštrukcia, Hodnota / charakteristika: oceľ; Technické vlastnosti: výklopná podložka na písanie, Hodnota / charakteristika: plast alebo drevo; Technické vlastnosti: čalúnenie, Hodnota / charakteristika: textil

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: nosnosť, Jednotka: kg, Minimum: 120, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: celková výška, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: 85, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výška sedadla, Jednotka: cm, Minimum: 46, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hĺbka sedadla, Jednotka: cm, Minimum: 43, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: šírka sedadla, Jednotka: cm, Minimum: 47, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
FALCO SLOVAKIA s.r.o. 4 560,00 20% EUR 22. November 2016 124722

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×